Options

HEADER/BOTTOM COLOR:
H/B BG Color:
H/B BG opacity:
This panel is build only for demo purposes. It does not work well on IE
expand

Uloguj se

-samo za registrovane studente FEPPS-a

Da biste se registrovali na e-mail webmaster@fepps.edu.rs pošaljite sledeće podatke:ime, prezime,JMBG, broj indeksa, godinu studija, važeću e-mejl adresu.Pristup sajtu odobrava samo webmaster, a podatke o korisničkom imenu i šifri dobićete na vaš e-mail.

+ (381) 21 417 633 Login

Status predmeta: izborni
Broj ESPB: 5
Cilj predmeta:
Osnovni cilj ovog predmeta je upoznavanje studenata sa teorijskim osnovama makroekonomije i dosadašnjom praksom u upravljanju državnim, javnim i monetarnim politikama na nacionalnom i nadnacionalnom nivou.
Ishod predmeta:
Savladavanjem studijskog programa student stiče sledeće predmetno-specifične kompetencije: temeljno poznavanje i razumevanje makroekonomske teorije i politike, sposobnost sagledavanja uticaja makroekonomske politike na makroekonomska i mikroekonomska kretanja, sposobnost praćenja promena u monetarnoj i fiskalnoj politici i njihovog uticaja na budući razvoj privrede kao celine i pojedinih privrednih grana.

Preuzmite:

FAKULTET ZA EVROPSKE PRAVNO-POLITIČKE STUDIJE