Options

HEADER/BOTTOM COLOR:
H/B BG Color:
H/B BG opacity:
This panel is build only for demo purposes. It does not work well on IE
expand

Uloguj se

-samo za registrovane studente FEPPS-a

Da biste se registrovali na e-mail webmaster@fepps.edu.rs pošaljite sledeće podatke:ime, prezime,JMBG, broj indeksa, godinu studija, važeću e-mejl adresu.Pristup sajtu odobrava samo webmaster, a podatke o korisničkom imenu i šifri dobićete na vaš e-mail.

+ (381) 21 417 633 Login

Javni čas o parlamentarizmu - Studenti FEPPS-a u poseti Skupštini

Zamenik predsednika Skupštine Grada Novog Sada Miroslav Ilić primio je 20.10.2015. u Skupštini grada studente Fakulteta za evropske pravno-političke studije Univerziteta Edukons sa prve, druge i treće godine i sa njima razgovarao o parlamentarizmu u Srbiji, te nadležnostima republičkog, pokrajinskog i lokalnih skupština. Ilić je 30-ak studenata smera pravnih i političkih nauka upoznao sa radom novosadskog parlamenta, Gradskog veća i Gradske uprave, te aktima koje donose, kako se usvajaju i kako se sprovode.

U okviru posete, studenti su obišli Veliku salu Skupštine grada, kabinet zamenika predsednika novosadskog parlamenta i Salu 18, a primio ih je i sekretar Skupštine Marko Radin. Tokom razgovora studenti su postavljali pitanja Iliću o radu Skupštine i gradskih uprava.

Poseta studenata Fakulteta za evropske pravno-političke studije Skupštini grada organizuje se drugi put i to na inicijativu Fakulteta, a u okviru praktičnog sticanja znanja.

Novi Sad, 20. oktobar 2015.

FAKULTET ZA EVROPSKE PRAVNO-POLITIČKE STUDIJE
Narodnog fronta  53, 21000, Novi Sad, Srbija