Options

HEADER/BOTTOM COLOR:
H/B BG Color:
H/B BG opacity:
This panel is build only for demo purposes. It does not work well on IE
expand

Uloguj se

-samo za registrovane studente FEPPS-a

Da biste se registrovali na e-mail webmaster@fepps.edu.rs pošaljite sledeće podatke:ime, prezime,JMBG, broj indeksa, godinu studija, važeću e-mejl adresu.Pristup sajtu odobrava samo webmaster, a podatke o korisničkom imenu i šifri dobićete na vaš e-mail.

+ (381) 21 417 633 Login

Saradnja FEPPS-a i Šangajskog Instituta za međunarodne studije

U utorak 2. juna 2015. godine, Fakultet za evropske pravno - političke studije bio je domaćin akademskoj delegaciji sa Šangajskog Instituta za međunarodne studije (NR Kina) koju je predvodio Yang Jiemian.

Dekanica Fakulteta prof. dr Marijana Pajvančić, prodekani prof. dr Ljubica Đordjević Vidojković, doc. dr Jelena Šogorov Vučković i doc. dr Veran Stancetić kao i prof. dr Ljubiša Despotović i doc. dr Leonas Tolvaišis su ispred Fakulteta u razgovoru sa uvaženim gostima izrazili zadovoljstvo zbog posete kao i spremnost za buduću saradnju u izradi projekata i realizaciji programa razmene studenata.

FAKULTET ZA EVROPSKE PRAVNO-POLITIČKE STUDIJE
Narodnog fronta  53, 21000, Novi Sad, Srbija