Partneri iz Italije

U sredu, 19. novembra, Fakultet za evropske pravno-političke studije ugostio je partnere iz Italije, jedne od osnivača ISI Fondacije zajedno sa Fakultetom. U okviru trodnevne posete, delegacija iz Italije sa dvojicom uglednih profesora, direktorom LAG-a i dvojicom gradonačelnika, posetila je Fakultet gde su utvrđeni dalji strateški planovi u zajedničkoj saradnji. Ovom svečanom prilikom, dogovoreno je dalje pružanje podrške Fakulteta u ostvarivanju ciljeva ISI Fondacije, koja se ogleda u pružanju stručnog znanja iz oblasti prava i politikologije. Takođe, vodili su se razgovori na temu projekata gde će Fakultet  biti jedan od glavnih nosioca projekta zajedno sa agencijom LAG i profesorima iz Italije u okviru prekogranične saradnje koju finansira Evropska Unija.