Options

HEADER/BOTTOM COLOR:
H/B BG Color:
H/B BG opacity:
This panel is build only for demo purposes. It does not work well on IE
expand

Uloguj se

-samo za registrovane studente FEPPS-a

Da biste se registrovali na e-mail webmaster@fepps.edu.rs pošaljite sledeće podatke:ime, prezime,JMBG, broj indeksa, godinu studija, važeću e-mejl adresu.Pristup sajtu odobrava samo webmaster, a podatke o korisničkom imenu i šifri dobićete na vaš e-mail.

+ (381) 21 417 633 Login

Partneri iz Italije

U sredu, 19. novembra, Fakultet za evropske pravno-političke studije ugostio je partnere iz Italije, jedne od osnivača ISI Fondacije zajedno sa Fakultetom. U okviru trodnevne posete, delegacija iz Italije sa dvojicom uglednih profesora, direktorom LAG-a i dvojicom gradonačelnika, posetila je Fakultet gde su utvrđeni dalji strateški planovi u zajedničkoj saradnji. Ovom svečanom prilikom, dogovoreno je dalje pružanje podrške Fakulteta u ostvarivanju ciljeva ISI Fondacije, koja se ogleda u pružanju stručnog znanja iz oblasti prava i politikologije. Takođe, vodili su se razgovori na temu projekata gde će Fakultet  biti jedan od glavnih nosioca projekta zajedno sa agencijom LAG i profesorima iz Italije u okviru prekogranične saradnje koju finansira Evropska Unija.

FAKULTET ZA EVROPSKE PRAVNO-POLITIČKE STUDIJE
Narodnog fronta  53, 21000, Novi Sad, Srbija