Options

HEADER/BOTTOM COLOR:
H/B BG Color:
H/B BG opacity:
This panel is build only for demo purposes. It does not work well on IE
expand

Uloguj se

-samo za registrovane studente FEPPS-a

Da biste se registrovali na e-mail webmaster@fepps.edu.rs pošaljite sledeće podatke:ime, prezime,JMBG, broj indeksa, godinu studija, važeću e-mejl adresu.Pristup sajtu odobrava samo webmaster, a podatke o korisničkom imenu i šifri dobićete na vaš e-mail.

+ (381) 21 417 633 Login

Otkrijte Harvard

10.03.2014. na Fakultetu za evropske pravno-političke studije, a u organizaciji Studentskog parlamenta Fakulteta održano je predavanje Harvard kluba Srbije na temu ''Otkrijte Harvard''.

Alumni Harvarda Branka Anđelković i Marko Obradović upoznali su prisutne sa jednim od najelitnijih univerziteta današnjice. Brojni studenti i gosti imali su priliku da saznaju pre svega kako izgledaju master studije na Harvardu (Kennedy School), kako  se upisati na ovaj prestižan univerzitet, kako dobiti stupendije, kakav je sistem studiranja, kako se formiraju ocene, kao i mogućnosti za napredovanje po završetku studija na tom univerzitetu.

FAKULTET ZA EVROPSKE PRAVNO-POLITIČKE STUDIJE
Narodnog fronta  53, 21000, Novi Sad, Srbija